admanaki

/admanaki

About admanaki

This author has not yet filled in any details.
So far admanaki has created 18 blog entries.

Повик за пријава во ревијалната програмата „Мак Поинт“

Почитувани продукции, Ве покануваме да ги пријавите вашите краткометражни филмови, снимени годинава, доколку сакате потенцијално да бидат дел од селекцијата на програмата „Мак Поинт“ во рамките на ИФФК „Браќа

2018-07-01T15:02:43+02:0021st јуни 2018|Соопштенија|